amerikasirketkurma.com

Amerika GSM Operatörleri

https://www.amerikasirketkurma.com/crop.php?src=https://www.amerikasirketkurma.com/upload/amerika-gsm-operatorleri.jpg&w=850&h=350

Amerika Birleşik Devlet’inde şirketinizi kurduktan sonra müşterileriniz ile iletişim kurabilmek adına size en çok ihtiyaç olacak araçlardan birisi telefon hattı almaktır. Telefon hattını nasıl alabilirim? Sorusundan önce gelin sizlere Amerika Birleşik Devletler’in de en çok tercih edilen gsm operatörlerini beraber inceleyelim.

 

  1. AT&T
  2. Verizon
  3. T-Mobile
  4. SPRİNT

 

AT & T

 

AT&T Gsm Operatörü merkezi Dallas Teksas eyaleti olan ABD'de bulunan çok uluslu bir telefon şirketidir.  Sadece Amerika Birleşik Devletlerinin değil Dünyanın en büyük telekomünikasyon şirketlerinden birisidir. En büyük telefon şirketlerinin başında gelmesinin sebebi Alexander Graham Bell tarafından kurulan Bell telefon şirketi ile ortaklık kurulmasıdır. Bu nedenle ABD'deki en büyük sabit telefon hattı hizmeti sağlayıcısı ve ABD’deki en çok tercih edilen telefon hattıdır.


 
VERİZON

 

Amerika Birleşik Devletinde en çok tercih edilen çok uluslu gsm operatör şirketinden birisi Verizon Communications gsm operatörüdür. Şirketin kuruluş tarihi 1905’dir. Verizon Communications şirketi  Mahhattan, New York Eyaletinde kurulmuştur. 

Verizon Communications, 2020 yılının sonunda toplam gelir olarak 128 milyar dolar elde etmesiyle beraber Amerika’daki gsm operatör listesinde AT & T sonra ikinci büyük gsm operatörü olduğunu kanıtlamıştır.

Verizon Communications, 2021 yılların başında hesaplanan son abone listesi ile beraber toplam 121 milyon aboneye ulaşarak Amerika’da tercih edilen gsm operatör şirketi olduğunu göstermiştir.

 

T-MOBİLE

 

Amerika Birleşik Devletlerinde bir başka tercih edilebileceğiniz gsm operatörlerinden birisi de T-Mobile Alman GSM operatörüdür. Deutsche Telekom bünyesinde faaliyet gösteren grubun merkezi Bonn'da bulunmaktadır.  T-Mobile gsm operatörün ABD’de yapmış olduğu yatırımlar neticesinde en son hesaplanan rakamlara göre toplam 107 milyona yakın müşteri kitlesi ile mobil telefon hizmeti sunan firmalar listesinde yerini almaktadır. Sizde Amerika’da telefon hattı almak istediğiniz zaman T-Mobile rahatlıkla seçebilirsiniz.

 

SPRİNT

 

Sprint Corporation  bir Amerikan telekomünikasyon şirketidir . 55 Milyona yakın müşteriye ulaşan ve çok uluslu bir şirket olan Sprint Corporation, ABD'deki en çok tercih edilen gsm operatörlerin arasında gelmektedir. Genel merkezi Overland Park, Kansas eyaleti olan Sprint Corporation tercih edilmesinin en büyük sebeplerinden birisini müşterilerine geniş bant hizmetleri ve mobil sanal ağ operatörlerine kablosuz erişim gibi farklı özellikler sunmasıdır.
 

Web Tasarım | Eskişehir Web Tasarım